WarriorFit

Obtížnost: vysoká
Zaměření: silové, HIIT, kardio

 

WarriorFit – kombinace prvků juda a boxu pro Vaši kondici

Patříte mezi fanoušky bojových sportů, nebo byste si je rádi vyzkoušeli, ale více než samotný zápas Vás láká využití jejich prvků pro zábavné a přitom vysoce funkční cvičení, při kterém si zvýšíte svou fyzickou kondici a zároveň se něco naučíte? Pak jsou lekce WarriorFit určeny právě pro Vás. Tyto lekce jsou kombinací silového, intenzivního intervalového (HIIT) a kardio cvičení, pro které se využívá trénink juda a boxu. Naučíte se boxovat, chvaty juda a přitom nemusíte mít strach z tvrdých zápasů a typických zranění, které při výkonnostním nebo profesionálním tréninku těchto sportů často vznikají. Přesto budete trénovat jako boxeři a judisté. Hlavním cílem tréninku však bude zlepšování Vaší fyzické kondice prostřednictvím procvičování technik obou těchto sportů. Je to bezpečné a vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Kromě kondice se naučíte něco, co se Vám může hodit i v různých kritických situacích.

 

 

Náročné, ale také impuls pro zlepšování se

Kombinace silového, intenzivního intervalového a kardio tréninku opravdu prověří Vaše fyzické, ale také mentální schopnosti. Skloubit všechny typy cvičení v náročné sestavě není jednoduché a je zapotřebí mít již něco natrénováno. Na druhou stranu z lekce nemusíte mít strach. I zde, tak jako u všech ostatních našich cvičení, si zátěž a frekvenci určujete sami. Pokud jsou stanoveny nějaké cíle a limity u jednotlivých stanovišť a Vy je nesplníte, svět se nezboří. Vy ale možná díky tomu dostanete impuls a velkou motivaci pro zlepšení.

 

 

Parádní pocit ze sebe sama

Lekce WarriorFit je skvělá tím, že kombinuje všechny zásadní fitness disciplíny v jednom balíčku. Jistě, lekce není jednoduchá, ale o to lepší pocit pak ze sebe máte, pokud vše dokončíte. Skončit takovou lekci v dobrém tempu a se slušným zatížením s sebou přinese obrovskou dávku endorfinů. Zlepšení zdraví a fyzické kondice je jedna stránka těchto lekcí. Tou druhou je báječná zábava motivace pro další zlepšování ve všech disciplínách.

 

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Kimono (není ale nutné), funkční triko, šortky, pantofle, tenisky určené do vnitřních prostor.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat boxerské rukavice, ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás WarriorFit vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 8 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 3 HODINY PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.