Spartan Indoor

Obtížnost: vysoká
Zaměření: kardio, silové, HIIT

 

Spartan Indoor – výzva pro fajnšmekry

Indoorový Spartan „race“ vychází z konceptu oblíbených, stejnojmenných závodů. V našem pojetí se jedná o velmi komplexní trénink, kde Vás čeká jak pořádné kardio, tak i intenzivní posilování. V kardio části Vás čeká indoor triatlon: běhací pás, cyklistický trenažér a veslovací trenažér. V intervalové části Vás čeká indoor „opičí chodba“ s různými kombinacemi zátěžových saní, pneumatik, přeskakování plyoboxu podlézání překážek apod. a následně další tři sekce s některým dalším tyranem pro Vaše tělo, jako jsou posilovací lana, slambally, wallbally, kettlebelly, clubbelly, bulhraské pytle, sandbagy, jednoruční činky, velké činky, posilovací konstrukce na ručkování, shyby, dipy apod. naše posilovací klece, činky, kettlebelly a další náčiní.

 

 

Náročné, ale velmi komplexní

Spartan Indoor je bezesporu náročné cvičení. Jeho komplexnost z něj ale dělá velkou zábavu a zároveň Vaši fyzickou kondici posune na úplně jinou úroveň. Kardio, posilování a HIIT ve fitness centrech zpravidla tvoří samostatnou disciplínu. Zkombinovat vše do jedné lekce vyžaduje od účastníků nejen odvahu, ale také vůli sáhnout si na dno svých sil. Během cvičení si protáhnete jak všechny svaly, tak i své plíce.

 

 

Endorfiny za závěr

Přestože se může zdát, že je lekce určena pouze pro ty nejvíce trénované jedince, nemusíte mít obavy. Na druhou stranu přece jenom doporučujeme cvičení pokročilejším zájemcům – mužům i ženám, kteří jsou schopni cvičení při vyšší zátěži a intenzitě, aby si tuto nevšední kombinaci dokázali pořádně užít. V každém případě, tak jako i u ostatních lekcí, máme vždy připraveno několik zátěží, aby každý účastník mohl pracovat s odpovídající vahou a intenzitou. Lekce Spartan Indoor Vás určitě vyčerpá, ale za ten nával endorfinů na závěr to určitě stojí.

 

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás Spartan Indoor vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 8 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 2 HODINY PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.