Profi trenažéry

Vstup do fitness s tréninkem na profi trenažérech

Chcete si zatrénovat na profesionálních trenažérech? Trénujete běh, cyklistiku, veslování je zrovna nevlídné počasí a Vy si potřebujete dát Vaši pravidelnou tréninkovou dávku? Nebo si jenom chcete zvýšit Vaše anaerobní schopnosti? Pak můžete využít naši nabídku pronájmu profi trenažérů pro občasný, ale také pravidelný trénink. Velmi kvalitní běžecký pás, cyklistický i veslovací trenažery jsou k dispozici pro Váš individuální trénink.

 

 

Veslovací trenažér Concept 2

Veslovací trenažér Concept 2 je celosvětovým standardem jak pro profesionály tak i nadšené amatéry. Uživatelé Concept 2 celoročně soutěží na komunitních stránkách výrobce a pravidelně se zde vyhlašují i různé výzvy. Do soutěží se samozřejmě můžete zařadit i Vy a porovnat své síly nejen v rámci veslařů v ČR, ale po celém světě a to na různých distancích a v různých věkových kategoriích. Váš trénink tak získá skvělou motivaci a bude zároveň bude parádní zábavou.

 

 

Cyklistický trenažér FLOW FITNESS Stelvio Racer Pro i

Flow Fitness Stelvio Racer Pro i je kvalitní, značkový cyklotrenažér určený pro lehký i intenzivní trénink. Elektronicky nastavitelná magnetická brzda řízená počítačem je nastavitelná ve 32 úrovních a kalibrovaný setrvačníkový systém o hmotnosti 20 kg zaručuje plynulý, tichý chod i při maximálním zatížení. Uživatelům poskytuje možnost vybrat si z 19 přednastavených programů a navíc se s trenažérem můžete připojit na aplikace Kinomap, iConslole a projet si trasy z videa nebo Google maps po celém světě.

 

Běžecký trenažér Impulse RT700

Běžecký trenažér Impulse RT700 je další z řady našich profesionálních trenažérů. Jedním z jeho mnoha důležitých rysů jsou jeho absorpční schopnosti, díky kterým je velmi šetrný k pohybovému ústrojí sportovce. Trenažér má 12 přednastavených programů, velmi silný motor zajišťující nosnost až 200 kg, rychlost až 25km/hod. a možnost náklonu až 15°. Navíc je kompatibilní s hrudními snímači značky Polar, takže nemusíte spoléhat na snímače v úchytech rámu a můžete se plně věnovat svému tréninku.

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi k nám zatrénovat na trenažérech. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 1, MAXIMÁLNÍ POČET 1 ÚČASTNÍKŮ/1 TRENAŽÉR, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 1 HODINU PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.