Osobní tréninky

Osobní trenér – komfortní řešení

Lekce s osobním trenérem je komfortní řešení pro všechny, kdo se z nějakého důvodu nemohou, nebo nechtějí zúčastnit společných lekcí. A tyto důvody mohou být velmi různé. Někomu nevyhovuje časový rozvrh večerních lekcí a raději by cvičil ráno, nebo brzy odpoledne. Někdo zase se cvičením teprve začíná a než se zařadí do skupinových lekcí, chce nabrat kondici a jistotu, že to zvládne. Také je řada lidí, kteří chtějí dosáhnout určitých cílů (redukce nadváhy, získání lepší kondice pro konkrétní sport apod.) a od osobního trenéra očekávají, že se jim na této cestě bude individuálně věnovat a ke splnění těchto cílů je dovede. Ať je to tak, nebo tak, Váš i náš cíl je společný: VAŠE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST. Proč zvolit služby osobního trenéra právě u nás:

Individuální řešení a péče

Lidé mají různé cíle, ale také jiné genetické a fyziognomické předpoklady. Naším úkolem je vše zohlednit a ať už je důvod pro Vaši volbu osobního trenéra jakýkoliv, poskytnout Vám individuální řešení a dohlížet na úspěšnou cestu za Vašim cílem nebo přáním. Diety jsou určitě funkční, ale jsou krátkodobé a zpravidla po jejich ukončení se zpravidla vše vrátí zpět. Naše řešení, tedy redukce váhy pohybem, je náročné, bolí, ale je trvanlivé a hlavně Vám přinese spoustu výhod v podobně skvělé fyzické kondice, lepšího metabolizmu i zlepšení imunity. Pokud chcete pouze nabrat všeobecnou kondici, nebo získat kondici pro určitý sport, připravíme Vám tréninky tak, aby přesně vyhovovaly Vašim představám. Osobní trenér se věnuje vždy pouze Vám a vždy zohledňuje nejen Vaše cíle, ale i cestu k nim tak, aby odpovídala Vašim konkrétním fyzickým předpokladům.

Komplexní služby

Při individuálním tréninkovém plánu poskytujeme klientům možnost zdarma využít diagnostiku těla a to ve dvou oblastech. První je diagnostika složení těla, které provádíme na japonském přístroji Tanita pracujícím na základě elektrické bioimpedance. Dozvíte se tak, kolik svalů, tuků a vody obsahuje Vaše tělo, jaké je Vaše BMI (Body Mass Index), jaký je Váš bazální metabolizmus, jak se liší Váš metabolický věk od toho skutečného a další informace. Druhou diagnostikou, kterou mohou klienti využít je tzv. diagnostika svalových dysbalancí, při které jednoduchými testy zjistíme, jakou máte úroveň hybnosti a zda u Vás nedochází ke svalovým dysbalancím jako následek jednostranné zátěže svalů. Poslední službou, která je součástí individuálního osobního tréninku je výživové poradenství a to jak pro redukci nadváhy, tak i nastavení speciálních stravovacích programů pro sportovce.

Osobní tréninky:

Redukce nadváhy a výživové poradenství
Kondiční tréninky
Osobní tréninky fitness boxu
Osobní tréninky judo

Pokud chcete individuální přístup neváhejte a objednejte si Osobní trénink!

MAXIMÁLNÍ POČET 1-2 ÚČASTNÍCI, NUTNÁ REZERVACE!

 

KONTAKTUJTE NÁS

     

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.