LadyFit – pořádně si provětrat faldy

LadyFit jsme zavedli jako intenzivní cvičení zaměřené zejména na ženy. Jsou to skupinové lekci, jejíchž základem je intenzivní intervalové cvičení, při kterém se střídá cvičení s malými jednoručními činkami a cvičení bez náčiní. Společné cvičení je pro všechny vzájemně skvělou motivací. Po zahřátí a protažení následuje samotné cvičení, které Vám uteče neuvěřitelně rychle. Vaše tělo, ale bude spalovat kalorie ještě dlouho potom. Pravidelné cvičení LadyFit Vám neuvěřitelně zlepší kondici a to hlavně kardio výdrž, kterou můžete uplatnit i u jiných sportů. Cvičení je vhodné jak pro sportovně založené ženy s dobrou kondicí, tak i pro naprosté začátečnice. Pokud si chcete zlepšit fyzičku, tvarovat tělo, nebo si jen tak přijít zacvičit s ostatními, LadyFit je správné cvičení pro Vás, přitom je pokaždé jiné a pokaždé baví. A co je na tomto cvičení tak skvělé:

I přes náročné intenzivní cvičení je to zábava

Ano, někdy je to opravdu náročné cvičení a troufáme si říci, že většina mužů by s ním měla také problém. Na druhou stranu je to stále zábava. Cvičení LadyFit je hodně rytmické a to je pro ženy milující tanec a pohyb velmi příjemné. Ale také motivující udržet nastavené tempo, stejně jako je motivující, že všichni cvičí najednou. Snaha stačit těm ostatním a stačit rytmu ve Vás dokáže najít netušené síly a vytrvalost. A to Vás posune zase o kus dál ve Vašich cílech, ať už se jedná o redukci nadváhy, nebo zvýšení fyzické kondice.

Držte si kloboučky, pálíme o stošest

Jako každé intenzivní intervalové cvičení má i LadyFit za primární cíl spalování kalorií. A spálí se jich opravdu hodně. Nejen při samotném cvičení, ale ještě dlouho po něm. Minimální přestávky a maximální výkon mají za následek velmi rychlé zvýšení Vaší tepové frekvence. Navíc při každém cvičení se procvičí opravdu celé tělo. Jistě, někdy to bolí. Ale výsledky určitě stojí za to. Jako prostředek k redukci nadváhy nebo tvarování postavy je LadyFit perfektní volba.

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás LadyFit vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 10 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 3 HODINY PŘEDEM!

Proč LadyFit v SPORTECAS Fitness Club?

  • Skvělé cvičení pro spalování kalorií
  • Intenzivní intervalové cvičení vhodné pro sportovkyně i začátečnice
  • Pokaždé jiné cviky, které procvičí celé Vaše tělo
  • Příjemné prostředí v nově zrekonstruovaném 150 let starém objektu
  • Snadná dosažitelnost a možnost parkování

Jak vypadá typický LadyFit trénink:

  • 5 minut zahřátí
  • 5 – 10 minut rozcvičení
  • 30 minut HIIT trénink
  • 5 – 10 minut zklidnění a závěrečné protažení