Obtížnost: střední
Zaměření: kardio, HIIT

 

LadyFit – cvičení v rytmu hitů

Intenzivní intervalové cvičení s fitness činkami, thera-bandy, slidery a vlastní vahou – to je LadyFit. Společné cvičení je pro všechny vzájemně skvělou motivací. Po zahřátí a protažení spustíme tornádo, při kterém Vám lekce uteče neuvěřitelně rychle. Vaše tělo, ale bude spalovat kalorie ještě dlouho potom. Pravidelné cvičení LadyFit Vám neuvěřitelně zlepší kondici a to hlavně kardio výdrž, kterou můžete uplatnit i u jiných sportů. Cvičení je vhodné jak pro sportovně založené ženy s dobrou kondicí, tak i pro naprosté začátečnice. Pokud si chcete zlepšit fyzičku, tvarovat tělo, nebo si jen tak přijít zacvičit s ostatními při rytmu posledních hitů je LadyFit správné cvičení pro Vás. Přitom je pokaždé jiné a pokaždé baví.

 

 

Intenzivní cvičení a zábava v jednom

Ano, někdy je to opravdu náročné cvičení a velmi pravděpodobně by s ním měla problém i většina mužů, ale LadyFit je díky pěkné hudbě i skvělá zábava. Cviky se provádí rytmicky a to je pro ženy milující tanec a pohyb velmi příjemné. Ale také motivující pro udržení tempa. Snaha stačit rytmu i ostatním ve Vás dokáže najít netušené síly a vytrvalost. A to Vás posune zase o kus dál ve Vašich cílech, ať už se jedná o redukci nadváhy, nebo zvýšení fyzické kondice.

 

 

Držte si kloboučky, pálíme kalorie o stošest

Jako každé intenzivní intervalové cvičení má i LadyFit za primární cíl spalování kalorií. A spálí se jich opravdu hodně. Nejen při samotném cvičení, ale ještě dlouho po něm. Minimální přestávky a maximální výkon mají za následek velmi rychlé zvýšení Vaší tepové frekvence. Navíc při každém cvičení se procvičí opravdu celé tělo. Jistě, někdy to bolí. Ale výsledky určitě stojí za to. Jako prostředek k redukci nadváhy nebo tvarování postavy je LadyFit perfektní volba.

 

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás LadyFit vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNIC 3, MAXIMÁLNÍ POČET 8 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 2 HODINY PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.