Kruháč

Obtížnost: střední
Zaměření: HIIT

 

Kruhový trénink – komplexní a funkční cvičení

Kruhový trénink je kondiční cvičení a vlajková loď našeho fitness klubu. Pečlivě vybrané a seřazené cviky zajistí, že během lekce účastníci procvičí všechny základní svalové partie těla a to buď samostatně, nebo v kombinaci. Cvičení se provádí po určitý krátký časový úsek. Intenzitu i zátěž si každý může regulovat podle svých možností a potřeb. Každý ze zúčastněných postupně absolvuje všechna připravená stanoviště a celé cvičení se 3x opakuje. Během hodiny si opravdu důkladně protáhnete celé tělo. Cviky se provádí svižně, ale vždy tak, aby to nebylo na úkor správného technického provedení, které je pro rozvoj Vaší kondice a tvarování těla klíčové.

 

 

Pro zdraví a skvělou kondici

Kruhový trénink je skvělý pro kompenzaci svalových dysbalancíposílení tělakardiovaskulárního systému, zlepšení metablismu a spalování tuků. Naše tělocvična je v souladu s moderními trendy ve fitness vybavena náčiním, které poskytuje nepřeberné množství variant pro jednotlivé cviky a svalové partie. Cvičení je tak pokaždé jiné, zábavné a to je důvod, proč je právě tento typ cvičení tak populární jak u mužů, tak i u žen.

 

 

Zvládnou to i začátečníci

I když to tak nevypadá, cvičení zvládnou i začátečníci. Kruhové tréninky umožňují individuální volbu zátěže, intenzity cvičení i případné úpravy cviků. To umožňuje začátečníkům plynule se zařadit mezi ostatní. Pokud tedy chcete začít se cvičením, ale máte obavy, zda byste cvičení zvládli – nemějte. Naopak. Cvičení přizpůsobíme Vaší kondici a možnostem. Vy zase budete motivováni ostatními pro lepší výkony a rychlejší nabírání kondice.

 

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás Kruháč vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 12 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 2 HODINY PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.