CrossFarmer

Obtížnost: vyšší
Zaměření: silové, HIIT

 

CrossFarmer – hit celebrit

CrossFarmer je silově-vytrvalostní trénink, který vychází z populárního Crossfitu. Je určený spíše pro pokročilejší zájemce, kteří se chtějí více zaměřit na silově-vytrvalostní intervalová cvičení. Struktura každé lekce je jiná. Mantrou všech je překvapovat účastníky a hlavně jejich svaly. Přestože se jedná o náročné cvičení, i tyto lekce nejsou zdaleka určeny pouze pro muže. Naopak, tento typ cvičení má ve světě i u nás velkou oblibu i mezi ženami. Ostatně Crossfitu (obdobnému cvičení) propadla například i Kate Middletonová nebo Cameron Diaz, z mužů pak Brad Pitt nebo Matt Damon. I na naše lekce CrossFarmeru chodí ženy, které mají rády výzvy.

 

 

Kombinace, která funguje

Kombinace silového a intenzivního intervalového tréninku Vám pořádně zaměstná oba typy svalových vláken. Silová cvičení pomohou při získávání svalové hmoty, intervalová cvičení zase pozitivně ovlivní Váš kardiovaskulární systém. Kombinace obojího Vám potom pomůže při zrychlení metabolismu a zlepší Vaši kondici ve všech směrech. Je to optimální řešení pro ty, kteří si v našem fitness klubu chtějí zlepšit kondici pořádnou náloží cvičení. Ať už ji chtějí nabrat pro svůj oblíbený sport, nebo jen pro svůj dobrý pocit.

 

 

Je to dřina, ale skvělý pocit na závěr

Naše posilovna není tradiční. Stroje v ní nenajdete protože vyznáváme cvičení, které je přirozené a tomu odpovídá i vybavení naší posilovny. To však zdaleka neznamená, že u nás nenajdete cvičení a váhy, které by pro Vás neznamenaly velkou výzvu. Kdo chce, může si u nás (pokud to zvládne) na olympijskou osu naložit i více než 200 kg. Na druhou stranu bude i takový borec mít problém ustát náš 20 kg clubbell. Zajímavých, ale vysoce funkčních náčiní u nás naleznete celou řadu a mají za účel poskytnout našim členům zajímavé, zábavné a pokaždé jiné cvičení.

 

 

Co si přinést a nosit na lekci?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách.
Vybavení: Pro lekce budete dále potřebovat ručník, pití a nezapomeňte také na dobrou náladu… 🙂

Tak neváhejte a přijďte si mezi nás CrossFarmer vyzkoušet. Je to dřina, ale zábavná a hlavně účinná!

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 8 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 2 HODINY PŘEDEM!

 

KONTAKTUJTE NÁS

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.