Box’N’Burn

Obtížnost: střední
Zaměření: kardio, HIIT

 

Box’N’Burn Academy – kondiční box pro všechny

Chcete spálit pořádné množství kalorií, dostat se do skvělé kondice a přitom se ještě naučit boxovat? Tak právě pro Vás jsou určeny naše lekce Box’N’Burn Academy („boxuj a spaluj“).  Systém v USA založil Tony Jeffries, bývalý neporažený profesionální boxer, olympijský medailista, majitel 7 britských a jednoho evropského titulu šampiona své váhy a Kevan Watson, manažer boxu ve fitness gymu v kalifornské Santa Monice. Box’N’Burn Academy  nabízí účastníkům lekcí možnost trénovat jako skuteční profesionální boxeři – absolvují pořádnou funkční fyzickou přípravu, ale hlavně se pomocí jednoduchých cvičení s lapy a na boxovacích pytlích naučí boxovat. Lekce jsou bezkontaktní a jsou jako skvělý kondiční trénink vhodný i pro ženy a děti. Lekci vždy vede certifikovaný trenér, který je školený na výuku správné techniky ​​boxu, práci s lapy, práci s boxovacími pytli a funkční fitness cvičení, takže můžete velmi rychle dosáhnout neuvěřitelných výsledků.

 

 

Box je skvělý spalovač kalorií a likvidátor stresu

Naše Box’N’Burn Academy lekce jsou určeny jak naprostým začátečníků, tak i těm, kteří s boxem nějaké zkušenosti mají. Hlavním rysem všech lekcí je rychlý spád, kdy se jako při každých intervalových cvičeních rychle střídají boxerský a kondiční sekce. Box je cvičení pro celé tělo, a tak si dokonale procvičíte všechny své svaly od nohou přes břicho, záda, ramena, tricepsy až po bicepsy. Ale nejen to, musíte se umět uhýbat a rozdávat údery, doslova tančit kolem fiktivního soupeře, kterého představuje boxovací pytel, nebo trenér s lapy. To vše udržuje Vaši srdeční frekvenci na vysoké úrovni, ale také Vás to nutí maximálně se soustředit. Každý pohyb má vysokou intenzitu. Odhaduje se, že za hodinu boxu lidé spálí přes 500 kalorií! Nutnost 100% soustředění se na technická cvičení, trénink na boxovacích pytlích a cvičení s lapy Vám umožní zapomenout na běžné starosti a působí jako skvělý likvidátor stresu.

 

 

Bude Vás to bavit a ještě se něco naučíte…

Vyzkoušet sport jako box poprvé může být pro někoho stresující, ale nebojte se! Jakmile si naše lekce Box’N’Burn Academy vyzkoušíte, začne Vás to náramně bavit. Téměř na každé lekci jsou začátečníci, ale certifikovaný trenér, který je na lekci vždy přítomen s Vámi bude pracovat na vaší úrovni tak, abyste se cítili komfortně a kondiční box Vás bavil. Samozřejmě pokud by to pro Vás bylo i tak stresující, nebo Vám časy a dny našich lekcí z nějakého důvodu nevyhovovaly, máte vždy možnost využít individuálních lekcí s osobním trenérem. Naše lekce Box’N’Burn Academy v sobě spojují tři prvky: intenzivní cvičení, zábavu a ještě se k tomu naučíte něco nového…

 

 

Co si přinést a nosit na trénink?

Oblečení: Přijďte oblečeni v pohodlném cvičebním oblečení a pohodlných teniskách. Není třeba žádné luxusní boxerské vybavení.
Vybavení: Pro lekce budete pro začátek potřebovat bandáže. Ty od nás obdržíte zdarma na první lekci. A nezapomeňte ani na dobrou náladu!

Pro větší komfort a abyste mohli absolvovat všechna cvičení budete muset později mít i boxerské rukavice. Ty si můžete zakoupit přímo u nás, nebo si vzít své vlastní, pokud je máte k dispozici.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 3, MAXIMÁLNÍ POČET 8 ÚČASTNÍKŮ, NUTNÁ REZERVACE ALESPOŇ 2 HODINY PŘEDEM!

REZERVACE

    Ve dnech 9.7.-7.8.2022 je tělocvična mimo provoz.